Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Бізнес новини

Що таке експертна оцінка майна і для чого її проводять?

10.08.2018 Що таке незалежна експертна оцінка? У яких випадках необхідно проводити експертну оцінку і які для цього документи потрібні? Хто має право проводити оцінку, хто такий оцінювач?

Як зареєструвати право власності на нерухоме майно?

01.08.2018 Як зареєструвати право власності на нерухомість? Хто може реєструвати право власності на нерухоме майно? Які документи потрібні і які строки проведення державної реєстрації прав?

Як приватизувати квартиру? Порядок приватизації житла.

22.07.2018 Хто має право на приватизацію? Які об’єкти нерухомості можна приватизувати і які об’єкти не підлягають приватизації? Куди звернутися для приватизації і які документи потрібні? Кому може бути відмовлено у приватизації?

Накладення та зняття арешту з майна

19.07.2018 У яких випадках накладається арешт на майно? Як зняти арешт з майна? Чи можливо зняти арешт з майна без рішення суду? На яке майно не можна накласти арешт?

Податок на нерухомість у 2018 році

12.07.2018 Які обєкти нерухомості оподатковуються і хто сплачує податок на нерухомість? Які ставки податку і за яку площу необхідно платити? Хто звільняється від сплати податку на нерухомість?

Прийнято закон про новий облік комунальних послуг - лічильники обовя'зкові

31.07.2017 Документ передбачає обов'язкове оснащення загальними (на будинок) та індивідуальними (на окреме приміщення в будинку) лічильниками всіх будівель, приєднаних до зовнішніх теплових мереж, мереж гарячого та холодного водопостачання.

З 19 липня 2017 року печатки на документах стануть не обов’язковими

19.07.2017 Закон № 1982 VIII про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями, що передбачає скасування вимоги обов’язкового використання печаток на документах, набуває чинності 19 липня 2017 року.

Чи вигідний електромобіль? Міфи про електромобілі.

16.07.2017 Чи вигідний електромобіль? Наскільки він простий в експлуатації і обслуговуванні? Чи боїться електромобіль морозів? Як часто і довго потрібно заряджати електромобіль. Розглянемо найпоширеніші міфи про електромобілі.

Плата за землю - уточнення податкових зобов’язань

13.07.2017 Як визначається база оподаткування? Де отримати відомості про величину нормативно-грошової оцінки земельної ділянки? Хто оприлюднює рішення Коли подається довідка? Як обчислюється плата за землю? Читайте розяснення податківців у даному матеріалі.

Податок на спадщину з 1 січня 2017 року - хто може не платити?

07.07.2017 Хто не зобов'язаний сплачувати податок на доходи, отримані у вигляді спадщини з 1 січня 2017 року? Чи зобовязані сплачувати "податок на спадщину" члени сім'ї другого ступеня споріднення і хто з родичів ними вважаються? Що відноситья до об'єкта спадщини платника податку?

Новини будівництва та нерухомості

Особливості державної реєстрації права власності на новозбудовані об'єкти нерухомості

28.07.2018 Як зареєструвати нове будівництво? Особливості та порядок реєстрації права власності на навозбудовані об'єкти нерухомого майна. Коли виникає право власності на новозбудовані об'єкти будівництва?

Будівельна амністія - 2018

08.07.2018 Що таке будівельна амністія і як її застосувати? Які об'єкти будівництва, побудовані без дозволу, попадають під дію будівельної амністії? У який період буде діяти будівельна амністія в Україні?

Мінрегіон затвердив нові ДБН щодо забудови територій

03.07.2018 Мінрегіон затвердив нові ДБН із забудови території, вулиць і доріг населених пунктів, дошкільних навчальних закладів та шкіл. Умовою їх розробки стало використання європейських стандартів.

Введення в експлуатацію приватного будинку

28.06.2018 Як ввести в експлуатацію приватний житловий, садовий, дачний будинок? Які будівельні об'єкти відносяться до класу відповідальності СС1? Які документи потрібні і куди подати для введення будинку в експлуатацію?

Перелік будівельних робіт, які можна виконувати без отримання дозволу

20.06.2018 Мінрегіонбуд пропонує розширити перелік нескладних будівельних робіт, що не вимагають отримання дозволу на їх виконання і після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

У яких випадках можлива відмова у державній реєстрації речових прав на нерухоме майно

25.07.2017 Коли можуть відмовити у державній реєстрації? Вичерпний перелік підстав для відмови у державній реєстрації речових прав та їх обтяжень. Чи можлива відмова при реєстрації прав на нерухоме майно на підставі свідоцтва про право на спадщину? Як і де оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора?

Як безкоштовно отримати земельну ділянку?

20.07.2017 Як безоплатно (безкоштовно) отримати земельну ділянку у держави? У яких розмірах громадяни України мають право на передачу земельних ділянок? До яких органів потрібно звертатись і які документи подавати? Як відбувається реєстрація права власності на земельну ділянку?

Нова методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення

03.08.2017 З 1 березня 2017 року набула чинності нова Методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яка вводить абсолютно новий підхід до оцінювання ділянок. Завдяки новій методиці суттєво спрощується процедура проведення даної грошової оцінки.

Як перевести житлове приміщення я в нежитлове? Порядок переведення.

10.07.2017 Як перевести квартиру в нежитлове приміщення? У яких випадках не допускається переведення житлових приміщень у нежитлові? Який пакет документів необхідно підготувати для отримання дозволу на переведення житлового приміщення в нежитлове? У які державні орг

Що таке нормативна грошова оцінка землі?

05.07.2017 Що таке нормативна грошова оцінка який порядок нормативної грошової оцінки земель населених пунктів? За якою формулою проводять нормативну грошову оцінку? Яка документація з нормативної грошової оцінки видається замовнику?