Час - ресурс, який неможливо відновити і поповнити.
У нас є знання і досвід. Економте Ваш час, довіряйте професіоналам!

Отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки

Забудовник, який має наміри здійснити будівництво індивідуального житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту та благоустрою на земельній ділянці повинен отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки.

Для отримання будівельного паспорта замовнику потрібно звернутися до відповідного уповноваженого органу містобудування та архітектури та подати пакет документів:
- заява встановленої форми
- засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою
- засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки на забудову (у разі необхідності)
- ескізні наміри забудови
- проект будівництва (за бажанням замовника).
Перелік документів, які подаються для отримання будівельного паспорту, в містах і районах може відрізнятися. Наприклад, у Києві необхідно додатково надати топографічну зйомку, викопіювання з плану міста, технічні умови (ТУ) на електропостачання, водопостачання і каналізацію, газопостачання.

На підставі отриманого пакета документів структурний підрозділ уповноваженого органу містобудування та архітектури визначає відповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам чинної містобудівній документації на місцевому рівні, планувальним рішенням проектів садівницьких та дачних товариств, державним будівельним нормам, стандартам і правилам та за його результатами протягом десяти робочих днів повинен видати будівельний паспорт або відмову у його видачі з відповідним обгрунтуванням.

Підставами для відмови у видачі будівельного паспорту можуть бути: невідповідність намірів забудови, неповні відомості або невідповідність даних у текстових і графічних матеріалах, а також виявлення в документах недостовірних відомостей. Процес отримання будівельного паспорту може розтягнутися від кількох місяців до року. Тому ми радимо звертатись до спеціалістів. Тому ми радимо звертатись до спеціалістів.

Ми готові надати комплекс послуг з отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки у місті Києві та Київській області.
Для уточнення вартості послуг, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Рейтинг: 5 / 5 (1)

Експертна оцінка

Будівництво, нерухомість